Cílem České Asociace Veterinární Homeopatie (ČAVH) je přiblížit všem zájemcům, z řad majitelů zvířat, studentů veterinárního lékařství a veterinárních lékařů, veterinární homeopatii.

V listopadu 2019 se náš spolek stal členem IAVH (International Association for Veterinary Homeopathy) a tím jsme sestali součástí mezinárodní veterinární homeopatické komunity.

Rádi bychom vám představili jednotlivé směry homeopatie, které se pro léčbu zvířat používají, a vytvořili tak pro ně společný prostor.

Rovněž bychom touto cestou rádi oslovili kolegy zabývající se veterinární homeopatií, aby nás neváhali kontaktovat a připojili se    k našemu cíli, ať už pasivní nebo aktivní formou.

Zajímavé a aktuální informace ze světa veterinární homeopatie, ať už od nás nebo ze světa, vám přinášíme na našich facebookových stránkách, které můžete sledovat zde.

Kontakt:

Česka asociace veterinární homeopatie, z. s.
Budilov 44, Bošice 384 81
IČ: 06624740
DIČ: CZ 06624740                                                                                                                          č. ú.: 115-5811590297/0100


e-mail: vethomeopatie@gmail.com    

facebook

Zásady zpracování a ochrany osobních údajů